Szybki kontakt
tel.: 602 101 997
email: [email protected]
formularz kontaktowy

Zabudowy izotermiczne i chłodnicze – znaki szczególne

Waga – pożądany atut

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniu klientów, którzy z coraz większą uwagą przyglądają się parametrom zabudowy izotermicznej. W transporcie o dmc 3,5 tony , każdy kilogram przewożonego ładunku przekłada się bezpośrednio na uzyskany dochód. Mając na uwadze przepisy ruchu drogowego dotyczące ładowności i wagi, zastosowaliśmy akcesoria i materiały (listwy przeciw-najazdowe, listwy przypodłogowe, czy portal, itp.) wykonane są ze stopów aluminium. Rezygnacja z użycia materiałów ciężkich, pozwoliła na stworzenie wytrzymałych i lekkich zabudów izotermicznych.

Ważna wytrzymałość

Zastosowanie materiałów lekkich i wytrzymałych, oraz ciągła praca jednostki badawczej skupiona na wypracowaniu najlepszych rozwiązań, pozwoliły firmie MYCEK na produkcję trwałych i wytrzymałych na uszkodzenia zabudów izotermicznych i chłodniczych. Aluminiowy portal, wzmocniona listwa dolna , zastosowanie stopów aluminiowych w wyposażeniu, itp., to przykłady rozwoju i wprowadzania ulepszonych rozwiązań.

Wymagana izolacja

Jako izolatora używamy pianki polistyrenowej XPS zapewniającej najniższą przenikalność. Grubość panela: min30mm do 80mm.

Wytrzymałość, niska waga, wysokie parametry izolacyjne, jak również zalety zastosowanych materiałów powodują, że zabudowy firmy MYCEK są wszechstronne, doskonale nadaje się na potrzeby min. transportu: warzyw, owoców, pieczarek, jaj, wędlin, nabiału, pieczywa, itp.

MYCEK – producent zabudów izotermicznych i chłodniczych