Szybki kontakt
tel.: 602 101 997
email: [email protected]
formularz kontaktowy

Technologia produkcyjna

zabudowa samochodowa

zabudowa samochodowa

Produkcja zabudów samochodowych:
Firma MYCEK produkuje zabudowy samochodowe: lekkie kontenery, izotermy, chłodnicze oraz zabudowy specjalistyczne takie jak: gastronomiczne, handlowe, zabudowy zintegrowane z kabiną , z częścią socjalną, itp.
Na nasze produkty udzielamy gwarancję, a po okresie gwarancyjnym zapewniamy: dostęp do serwisu i części.

 

Zabudowa lekka

Jednostka Badawcza:
Badania jednostki koncentrują się na opracowaniu technologii know-how. Badania umożliwią nam min: wprowadzenie innowacyjnych i jedynych na rynku rozwiązań konstrukcyjnych nadwozi izotermicznych, chłodniczych i specjalistycznych, jak również elementów wykorzystywanych w naprawach kontenerów i naczep chłodni.
Dzięki jej działalności możemy zapewnić Państwu niską wagę naszych zabudów: kontenerów, izoterm, chłodni.
Jednostka badawcza została powołana na potrzeby firmy, nie świadczymy usług komercyjnych.

 

Drzwi do chłodni

Drzwi do chłodni

Produkcja części i akcesoriów :
Jednostka badawcza przyczyniła się do poszerzenia naszej oferty i rozwoju firmy. Jesteśmy producentem płyt sandwich stosowanych do produkcji nadwozi samochodowych. Produkujemy i dorabiamy, ściany, dachy i drzwi do zabudów samochodowych izoterm i chłodni jaki i drzwi do naczep chłodniczych. Produkujemy elementy wykorzystywane w produkcji nadwozi samochodowych są to: drabinki jedno i dwu stopniowe, listwy zabezpieczające, ramy aluminiowe i stalowe, itp.

 

Zabudowy samochodowe

Zabudowy samochodowe

Kadra:
Kładziemy wielką wagę na komponenty wykorzystane do produkcji nadwozi i części zamiennych. Jednak najlepsze materiały użyte do produkcji nie stworzą produktu bez profesjonalnej kadry pracowniczej, dlatego firma Mycek zatrudnia – Wykwalifikowanych pracowników. Umożliwia nam realizację trudnego zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby klienta.

Zabudowy izotermiczne.

 

Zabudowa izotermiczna na samochodzie ciężarowym

Zabudowa izotermiczna na samochodzie ciężarowym

 

Tel: 602 101 997 lub 602 289 544
e-mail: [email protected]
Formularz kontaktowy