Szybki kontakt
tel.: 602 101 997
email: [email protected]
formularz kontaktowy

Laboratorium Badawcze

Laboratorium Badawcze

W ostatnim miesiącu wzbogaciliśmy galerię o wykonane przez naszą firmę laboratorium.
Nadwozie zostało wykonane na dwuosiowej lawecie. Zabudowa została podzielona dwoma ścianami działowymi. Pomieszczenie z oknami zostało wyposażono w meble biurowe i klimatyzację. Do pomieszczenia prowadzą jednoskrzydłowe drzwi z możliwością otwarcia z zewnątrz i wewnątrz.
Przednią cześć zabudowy wyposażono w drzwi jednoskrzydłowe, oświetlenie i półki. Jej kształt zapewnia dobre parametry areodynamiczne.
W tylnej części laboratorium umieszczono pomieszczenie serwisowe, wyposażone w urządzenie klimatyzacji i dodatkowe półki pod aparaturę pomiarową. Wyposażone zostało w drzwi dwuskrzydłowe i klapy wentylacyjne.
W bocznej ścianie wykonano wnękę zamykane klapką w którym zamontowano przyłącze elektryczne i ciśnieniowe. W dolnej części zabudowy wykonano zamykane skrzynki na dodatkowy sprzęt.
Konstrukcja zabudowy samonośna, wykonana z płyt sandwich izolowanych pianką polistyrenową bez mostków cieplnych i wzmocnionych sklejką. Zewnętrzna i wewnętrzna powłoka wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego. Podłoga izolowana, pokryta wylewką antypoślizgową. Okucia kwasoodporne. Portal tylny drzwi wykonany z blachy kwasoodpornej.

Zapraszamy Państwa do galerii i zapoznania się z naszą ofertą.
Informacja: e-mail [email protected] , tel 602 101 997 lub 602 289 544