Szybki kontakt
tel.: 602 101 997
email: [email protected]
formularz kontaktowy

Wylewka antypoślizgowa – nie taka straszna

Wylewkę antypoślizgową możemy wykonać kilkoma sposobami.

Oto pierwszy z nich: nanosząc wylewkę gładką na całej powierzchni czekamy, aż wylewka zacznie wiązać,  ponieważ na taką powierzchnie rozsypujemy równomiernie piasek kwarcowy. Uwaga proszę uważać aby za wcześnie nie sypać piaskiem ponieważ może się zatopić w zbyt płynnej masie.  Po kilkunastu godzinach od naniesienia wylewki piasku zmiatamy nadmiar piasku i gotowe.

Kolejny sposób jest ciekawy. Na równomiernie wylaną i zastygłą wylewkę gładką, nanosimy za pomocy pacy cieniutką do 1 mm warstwę wylewki gładkiej, posypujmy piaskiem i za pomocą specjalnego wałka rozwałkowujemy. Czekamy kilkanaście godzin i gotowe.

Wylewkę antypoślizgową możemy wykonać ze specjalnej wylewki. Na zastygłą, równomiernie wylaną wylewkę gładką nanosimy wylewkę antypoślizgową i za pomocą pacy rozprowadzamy po całej powierzchni. Następnie za pomocą specjalnego wałka rozwałkowujemy całą powierzchnie. Specjalny wałek sprawi że wylewka utworzy ząbki. Od wykonania warstwy antypoślizgowej należy odczekać kilkanaście godzin i w gotowe.

Przypominamy, że wylewki nanosimy na powierzchnie: czyste, suche, odtłuszczone. Pamiętajmy o ustawieniu samochodu w poziomie, gdyż wylewka jest samopoziomująca. Nanosząc wylewkę przestrzegajmy temperatury otoczenia i wilgotności.

Jeśli nie czujecie się Państwo na siłach wykonania wylewki, należy powierzyć tą pracę firmom wyspecjalizowanych w tej działalności.

Mają Państwo pytania proszę pisać na adres: [email protected].